bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовні професійні консультації для громадського сектору. Pro Bono Week в Україні

Впродовж Pro Bono Week (22-28 жовтня) український бізнес допоможе з професійним ростом близько 50 громадським організаціям!

Pro Bono Week — це глобальна ініціатива, завдяки якій щороку десятки тисяч спеціалістів комерційної сфери стають волонтерами та інвестують свої знання для підтримки неприбуткових організацій. Минулого року впродовж Pro Bono Week було організовано понад 50 масштабних заходів у 17 країнах світу. Цього ж року Pro Bono Week вперше відбудеться в Україні. Планується залучення більше 25 компаній і 50 громадських організацій.

На відміну від благодійності та традиційного волонтерства, які передбачають грошову чи фізичну допомогу, в основі pro bono лежить інтелектуальне безоплатне волонтерство.  За перші півроку функціонування ініціативи в Україні Pro Bono Club Ukraine чимало досягнули: втілили більше10суспільно корисних партнерств, 7 освітніх заходів, понад 200 громадських організацій скористались можливістю професійного росту.

Для участі, громадським організаціям потрібно зареєструватись. Компанії оберуть найвмотивованіших.

Перші активності вже доступні: probono.org.ua/pbw і щодня додаються нові!

Усі активності відбудуться в Києві. Витрати для громадських організацій з інших міст не покриваються. 

Контакти

  • probono.org.ua/pbw
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.