bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір громадських організацій з метою утворення Дорадчої групи з питань сталого розвитку

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку проводить відбір незалежних представницьких громадських організацій з метою утворення Дорадчої групи з питань сталого розвитку, визначеної статтею 299 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку, що утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 № 478, проводить відбір незалежних представницьких громадських організацій (далі – ГО) з метою утворення Дорадчої групи з питань сталого розвитку, визначеної статтею 299 “Інститути громадянського суспільства” Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Відбір здійснюється у відповідності до Основних критеріїв та процедури здійснення відбору незалежних представницьких громадських організацій з метою утворення Дорадчої групи з питань сталого розвитку, визначеної статтею 299 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (текст документу додається), що схвалені на засіданні Ради з питань торгівлі та сталого розвитку 10 вересня 2018 року.

Критеріями відбору ГО є такі:

-       ГО повинна бути зареєстрована в Україні;

-       діяльність ГО має поширюватися на територію України або області/областей України;

-       на час подачі заяви ГО повинна проводити свою діяльність не менше ніж два роки;

-       до сфери діяльності ГО повинні належати питання сталого розвитку соціального або екологічного або економічного спрямування;

-       заплановані заходи ГО мають відповідати пріоритетам в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони;

-       наявність можливості забезпечення участі ГО у зустрічах Дорадчих груп України та ЄС на засіданні у форматі відкритого Форуму громадянського суспільства, що проводиться принаймні раз на рік почергово у м. Київ та м. Брюссель, Королівство Бельгія.

Фінансування витрат, пов’язаних із участю ГО у зустрічах Дорадчих груп України та ЄС на засіданні у форматі відкритого Форуму громадянського суспільства, не здійснюватиметься ні за рахунок Державного бюджету України, ні за рахунок донорської допомоги за сприяння Мінекономрозвитку.

ГО подають разом із заявою (текст документу додається) такі документи:

-       копію статуту ГО;

-       копію свідоцтва про реєстрацію ГО;

-       програмний документ (стратегія, план заходів тощо);

-       резюме профільної діяльності ГО (документ у довільній формі не більше 2 сторінок за обсягом, в якому зазначається інформація про рік створення організації, її цілі, задачі, основні напрямки діяльності, проекти, які організація реалізує на даний момент, відзнаки у разі наявності);

-       звіт про діяльність та досягнення ГО за останні 2 роки;

-       резюме кандидата від ГО з метою представлення організації у складі Дорадчої групи (не братиметься до уваги при прийнятті остаточного рішення щодо відбору ГО до складу Дорадчої групи);

-       довідку про неприбутковість ГО із врахуванням умов неприбутковості визначених підпунктами 133.4.1 та 133.4.2 пункту 133.4 статті 133 Податкового Кодексу України (редакція від 01.09.2018).

Вичерпний пакет документів на участь у відборі надсилається протягом 15 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення відбору на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (по 8 жовтня 2018 року включно).

Документи на участь у відборі приймаються у паперовому та електронному вигляді Департаментом міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції Мінекономрозвитку (01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2 та tsd_council@me.gov.ua).

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: (044) 596-68-49.

Контакти

  • т. (044) 596-68-49
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.