bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення відбору кандидатів до Групи експертів

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку проводить відбір кандидатів до Групи експертів, визначеної статтею 301 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку, що утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 № 478, проводить відбір кандидатів до Групи експертів, визначеної статтею 301 “Група експертів” Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Відбір здійснюється у відповідності до Основних критеріїв та процедури здійснення відбору кандидатів до Групи експертів, визначеної статтею 301 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (текст документу додається), що схвалені на засіданні Ради з питань торгівлі та сталого розвитку 10 вересня 2018 року.

Кандидати до Групи експертів мають відповідати таким основним критеріям та об’єктивним вимогам:

-         основні критерії:

 • громадянство України та постійне проживання на території України не менше п’яти останніх років;
 • не молодше 25 років;
 • дієздатність;
 • незалежність від жодної зі Сторін Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;

-         об’єктивні вимоги:

 • відповідна освіта та еквівалентний професійний досвід у сфері торгівлі, міжнародних аспектів захисту навколишнього середовища, охорони праці та питань соціального розвитку не менше 5 років;
 • володіння державною мовою;
 • володіння англійською мовою;
 • знання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
 • досвід роботи у заходах, проектах та організаціях з чітко вираженим напрямом “сталий розвиток”;
 • підтверджена на національному, регіональному або міжнародному рівні компетентність у сфері торгівлі та сталого розвитку;
 • гнучкість / готовність і наявність часуефективно виконувати функції передбачені статтею 301 “Група експертів” Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та відповідати визначеним вимогам.

Фінансування витрат, пов’язаних зі скликанням та діяльністю Групи експертів за запитом Сторін, не здійснюватиметься ні за рахунок Державного бюджету України, ні за рахунок донорської допомоги за сприяння Мінекономрозвитку.

Кандидати до Групи експертів подають разом із заявою (текст документу додається) такі документи:

-       резюме;

-       копію паспорта;

-       копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (у разі відсутності такого номера в особи, яка через свої релігійні переконання відмовилась від його прийняття, така особа має надати паспорт з відповідною відміткою про це від органів Державної фіскальної служби);

-       копію трудової книжки (у разі відсутності у кандидата трудової книжки про це, зазначається у заяві);

-       копії документів про освіту;

-       рекомендації з попереднього чи поточного місця роботи;

-       документи, що підтверджують досвід роботи у заходах, проектах та організаціях з чітко вираженим напрямом “сталий розвиток”;

-       документи, що підтверджують на національному, регіональному або міжнародному рівні компетентність у сфері торгівлі та сталого розвитку (відзнаки, сертифікати, дипломи, наукові роботи тощо);

-       підписану згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” (текст документу додається).

Кандидати також можуть подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації, досвіду діяльності у сфері врегулювання міжнародних спорів, володіння іноземною мовою (зокрема, копії документів про підвищення кваліфікації, наукові публікації, рекомендації мотиваційний лист тощо).

Вичерпний пакет документів на участь у відборі надсилається протягом 15 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення відбору на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (по 8 жовтня 2018 року включно).

Документи на участь у відборі приймаються у паперовому та електронному вигляді Департаментом міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції Мінекономрозвитку (01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2 та tsd_council@me.gov.ua).

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: (044) 596-68-49.

Контакти

 • т. (044) 596-68-49
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.