У Вінниці громадські організації об’єднаються у Мережу «Місто змістів»

Станом на 2018 рік громадський сектор Вінниці налічує близько 1300 зареєстрованих організацій громадського суспільства (ОГС). Кілька років тому організації виступили із ініціативою створення NGO Hub – платформи, в рамках якої мешканці\ки, представники\ці ОГС, Вінницької міської ради та бізнесу мали б можливість дискутувати про розвиток міста, обмінюватися досвідом, долучатися до місцевих процесів прийняття рішень та генерувати ідеї для міста. 

Наразі організації міста розпочали процес створення мережі «Місто Змістів» на базі “Хаб Вінниця”.

За повідомленням оргкомітету, Установчі збори Мережі ОГС «Місто змістів» відбудуться 26 липня 2018 року о 16:00 в приміщенні “Хаб Вінниця” (вул. Пушкіна, 11)

Для участі в  Установчі Збори потрібно до 23 липня 2018 року:

Зареєструвати організацію за посиланням

  • Надіслати річний звіт організації на адресу hubteam2018@gmail.com У разі відсутності готового звіту його можна зробити за зразком
  • Підготувати:

–  заяву про вступ до громадської спілки;

– документ (протокол, наказ тощо), що підтверджує рішення керівного органу організації щодо членства в Мережі та делегування представника/ці на участь в Установчих Зборах з правом голосу;

– копію свідоцтва про державну реєстрацію ОГС та Статут.

Оригінали вищезгаданих документів необхідно надати організаційному комітету під час реєстрації на Установчі Збори 26 липня 2018 року.

– Ознайомитися з драфтом Статуту  Громадської Спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто змістів» та до 23 липня 2018 року надати пропозиції та зауваження у формі коментарів до гугл-документу.

Звертаємо Вашу увагу, що організація може делегувати кандидата/ку до складу Координаційної ради Мережі ОГС “Місто змістів”, заповнивши до 23 липня 2018 року дану форму

Усі деталі можна дізнатися за номером +38068-3392020,  у  Хабі на вул. Пушкіна 11 та ТУТ.

Нагадаємо, що в кінці січня 2018 року NGO Hub розпочав свою роботу у тестовому режимі.  На  зустрічі «У Хабі про Хаб» представниками 52 ОГС сформували Тимчасову Координаційну Раду, завданням якої було сформувати стратегічні документи розвитку “Хаб Вінниця”.  З того часу Хаб прийняв у себе 120 заходів: публічних консультацій, презентації, тренінгів, круглих столів, благодійних аукціонів та вечірок, засідань, ночей кіно тощо. У цьому інноваційному багатофункціональному просторі організаторами заходів виступили близько 60 інституції громадянського суспільства, 4 комунальні підприємства ВМР і 4 департаменти ВМР. Загалом, майже 5000 осіб як з України так і з інших країн світу відвідали заходу у Хабі.

Леся Качор. Фото - vezha.vn.ua 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так -1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.