Благодійний фестиваль до Міжнародного дня захисту дітей шукає партнерів

Запрошуються приєднатись благодійні та громадські організації, об'єднання, ініціативи, спілки, які впроваджують соціальні проекти для дітей, та представити свої пропозиції громаді в межах Благодійного дитячого фестивалю «ЩАСЛИВЦІ»Раді повідомити Вас, що 

Благодійний фонд ДИТИНЕЦЬ разом з ВГО “Мистецькі Ініціативи”, ініціативною групою в складі громадських діячів та волотерів, а також не байдужий громадський сектор, волонтери, яких ми об’єднуємо, започатковують Благодійний фестиваль до Міжнародного дня захисту дітей #ЩАСЛИВЦІ.

Благодійний Фестиваль – мультижанровий і міждисциплінарний фестивальний проект, що включає культурно-просвітницькі, спортивні та розважальні заходи – свято організоване для дітей та за участі дітей.

Один з важливих та дуже потрібних майданчиків заходу буде «Алея ПАРАСОЛЬОК». Це простір, де будуть представлені неприбуткові організації. Кожен з відвідувачів зможе ознайомитися з програмами та підтримати їх, аби допомогти зробити світ кращим, адже в щоденному житті нам часто бракує часу на добрі справи.

Запрошуємо приєднатись благодійні та громадські організації, об’єднання, ініціативи, спілки, які впроваджуюь соціальні проекти для дітей, та представити свої пропозиції громаді.

Для того щоб стати учасником програми, вам потрібно заповнити Анкету реєстрації  або надіслати запит на електронну скриньку: dytynets@gmail.com.

Участь у Фестивалі - безкоштовна

Детально про участь телефоном: +380970469889

Дати: 1 та 2 червня 2018 року

Місце: м. Київ, Центральний парк культури та відпочинку (Маріїнський парк, ”Мушля”)

Слідкуйте за новинами на нашій новій сторінці проекту в мережі facebook

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.