bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Партнер з проведення тренінгів для менеджерів культури
02.05.2018

Програма ЄС Culture Bridges шукає партнерську організацію для організації та проведення серії тренінгів для менеджерів культури в Україні в 2018-2019 роках. Дедлайн - 17 травня 2018 року.

Culture Bridges — програма розвитку українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС. Програма стартувала у листопаді 2017 року та триватиме до жовтня 2020 року. 

Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу. 

Наразі програма шукає партнерські організації, які допоможуть провести тренінги для менеджерів культури в різних містах України в 2018 та 2019 роках.

Основні критерії:

  • знання культурного ландшафту України та ключових трендів у культурній дипломатії,
  • досвід тренерів у проектному менеджменті, комунікаціях, роботі з аудиторією,
  • мінімум 5 років досвіду тренерів,
  • мінімум 3 роки досвіду організації тренінгів,
  • ґрунтовне знання англійської та української мови.

Якщо ви хочете стати партнерами Culture Bridges, надсилайте заявки до 17 травня. 

Детаті конкурсу за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/en/culture-bridges/calls/cultural-workshops-delivery-partner 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.