bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Партнери для всеукраїнського хакатону «Нові ІТ-рішення для працевлаштування молоді»
25.04.2018

ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування» спільно із Міністерством молоді та спорту України 30 червня-1 липня 2018 року у Вінниці проведе хакатон «Нові ІТ-рішення для працевлаштування молоді». Дедлайн - 15 червня 2018 року.

Для якісної організації запрошуються до співпраці ІТ-компанії, громадські організації, вищі навчальні заклади та всі, хто працює із молоддю у напрямку працевлаштування.

Основне завдання Хакатону - в інтенсивному форматі, використовуючи командне програмування, розробити нові креативні ідеї та їх прототипи, втілення яких сприятиме працевлаштуванню, створенню нових робочих місць та самозайнятості молоді.

Дізнатись більше про хакатон можна за посиланням: https://profitday.info/

Партнером проекту можуть бути як фізичні особи, так і організації. Зацікавлені стати партнерами проекту мають заповнити реєстраційну анкету.

Основним завданням партнера буде допомога в організації заходу про хакатон, а також відбір і формування команди для участі.     

У разі виникнення запитань слід звертатися за електронною адресою: [email protected].

Контакти

  • ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування»
  • [email protected]
  • +38067-431-74-24

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.