bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Національний проект «Громада, дружня до дітей та молоді»
03.04.2018

Національна молодіжна рада України запрошує долучитися до реалізації національного проекту «Громада, дружня до дітей та молоді» в рамках підписаного меморандуму між ЮНІСЕФ, Урядом України, Асоціацією міст, Асоціацією ОТГ та Національною молодіжною радою України. Реєстрація до 8 квітня 2018 року. 
 
Проект покликаний саме для того, щоб пройти шлях аналізу стану розвитку дитячої та молодіжної політик в муніципалітеті, розробити план реформ та імплементації їх спільно із дітьми та молоддю, задля розвитку дружніх до дітей та молоді політик.
 
Статус «Громада, дружня до дітей та молоді» та відповідний логотип отримають лише ті муніципалітети, які справді заслуговують на це почесне звання і підтвердять його конкретними діями.
 
Якщо ви представник ГО, молодіжний лідер чи активна молода людина, яка б хотіла долучитися до реалізації даного проекту в себе в населеному пункті, якій не байдуже в якому місті чи населеному пункті вона жива та в яких умовах, долучайся до реалізації змін вже зараз.
 
Реєстрація діє до 8 квітня 2018 
Реєстрація за посиланням
 
Детально про проект: http://nycukraine.org/news/1381.html
 
Закликаємо міста, ОТГ та молодь приєднуватися до всесвітнього руху «Громада, дружня до дітей та молоді»!
 
Контакти:
Тел: +38 067 254 01 65

Контакти

  • [email protected]
  • Національна молодіжна рада України
  • +38 067 254 01 65

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.