Опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017»

Асоціація благодійників України за сприяння Ресурсного центру «ГУРТ» проводить чергове експертне опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017». Дедлайн - 30 листопада 2017 р.

У процесі цього опитування ми хочемо почути експертну думку стосовно тенденцій розвитку благодійності та волонтерства в Україні, взнати  оцінку щодо невирішених проблем та "гострих кутів" у доброчинному середовищі, отримати  конструктивні експертні пропозиції з тим, щоб після аналізу, узагальнення та громадського обговорення  матеріалів дослідження запропонувати владі та суспільству конкретний план дій щодо ефективного розвитку української доброчинності на найближчі роки (детальніша інформація про «Зелену книгу української доброчинності» на сайті АБУ-http://vboabu.org.ua/greenpaper).

Просимо Вас взяти участь у цьому експертному опитуванні та надіслати нам Ваші відповіді на питання анкети до 30 листопада 2017 року.

Презентація "Зеленої книги української доброчинності 2017" відбудеться 14 грудня в Києві під час інтерактивного круглого столу " Доброчинність в Україні - тенденції та підсумки року", запрошення до участі у якому Вам буде надіслано додатково.

Додаткова інформація або консультація  ел.поштою ov.oliynyk@gmail.com або за тел.067 495 5427.

Текст анкети за посиланням.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.