bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Активісти пропонують приєднатись до ініціативи із захисту прав ВПО з ВІЛ/СНІД та туберкульозом

ГО «Суспільна служба правової допомоги» запрошує державних службовців, адвокатів, експертів в галузі охорони здоров’я, представників неурядових організацій̆ та інших зацікавлених сторін долучитись до роботи координаційної ради з соціальної інтеграції та захисту прав ВПО з ВІЛ/СНІД та туберкульозом на рівні Луганської області.

Представники організації планують організувати роботу координаційної ради за наступними напрямками:

- координація дій влади, НУО, пацієнтських організацій для соціальної інтеграції та захисту прав ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом на рівні Луганської області;

- розробка Плану спільних дій місцевих органів влади, Луганської ОДА, установ галузі охорони здоров’я, неурядових організацій̆ та інших зацікавлених сторін з метою інтеграції̈, соціальної̈ адаптації̈ та захисту прав ВПО з ВІЛ та туберкульозом на Луганщині.

- проведення просвітницької та інформаційної роботи з ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом на Луганщині.

Робоча група буде працювати в режимі засідань один раз на місяць, щоб приєднатись до групи необхідно заповнити до 11 червня онлайн-форму за посиланням – https://goo.gl/forms/LAuix8tBQm9UVuUg2.

Діяльність організовано в рамках реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.