bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Експертів запрошують висловити свої пропозиції до проекту Програми захисту прав ВПО та ветеранів АТО

В червні 2017 р. експерти ГО «Суспільна служба правової допомоги» розробили проект Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області. Дедлайн - 15 квітня 2017 р.

Розроблений проект Програми містить дієві кроки по створенню сталих механізмів надання безоплатної правової допомоги ВПО та ветеранам АТО з інвалідністю на базі громадських організацій та органів місцевого самоврядування, підвищення обізнаності ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю щодо захисту свої прав та затвердженню єдиних стандартів доступу людей з обмеженими можливостями до соціальних об’єктів та державних установ.

Ознайомитись з розробленим проектом Програми можна за посиланням:

http://issuu.com/psla4/docs/draft_luhansk_oblast

Пропозиції та зауваження щодо проекту Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області можна надсилати на електронну пошту [email protected]  до 15 квітня 2017 р.

Всі пропозиції і зауваження будуть розглянуті на засіданні робочої групи та у випадку схвалення, внесенні до остаточного тексту Програми.

«Ініціатива активних громадян в підтримку  ВПО та учасників АТО – осіб з інвалідністю в Донбасі» реалізується ГО “Суспільна служба правової допомоги” в рамках проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що  адмініструється у регіоні Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» (Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи») за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Слідкуйте за новинами ГО “Суспільна служба правової допомоги” в соціальних мережах:

www.facebook.com/sspd.lug

www.vk.com/psla_donbas

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.