bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

УФБ шукає регіональних партнерів для проведення виставки «Благодійність в об’єктиві»
21.03.2017

Фотовиставка «Благодійність в об’єктиві», відкриття якої відбулося в Києві у приміщенні мистецького центру «Шоколадний будинок» 7 лютого 2017 р., з квітня розпочне свою вже традиційну подорож Україною. Український форум благодійників (УФБ) шукає регіональних партнерів для проведення виставки в регіонах.

Експозиція фотовиставки у регіонах проходитиме з квітня по листопад 2017 року. Ми плануємо знайти 10 партнерів із 10 різних регіонів.

Кого ми шукаємо

- організації, яким не байдужий розвиток благодійності в Україні, зокрема, у своєму регіоні; 
- партнери, які готові взяти на себе організацію та проведення експозиції фотовиставки на гідному професійному рівні;
- громадські чи благодійні організації; благодійні фонди; арт-центри/галереї; бізнес-компанії; ЗМІ тощо.

За 7 років фотовиставка побувала майже в усіх регіонах України. Однак 3 регіони все ж таки наживо не бачили найкращих фото благодійності. Це: Рівне, Чернігів і Суми. Цим містам надаватиметься перевага при розгляді заявок.

Що ми пропонуємо

- офіційний статус Партнера фотовиставки у регіоні;
- PR-підтримку заходу (допомогу в підготовці прес-релізу, консультування щодо розсилки прес-релізу в місцевих ЗМІ, публікацію на Першому українському порталі про благодійність, включення новини до щотижневого електронного дайджеста «Хроніки благодійності» тощо);
- оформлення фоторобіт для експозиції (друковані фото розміром 30х40 в рамках 40х60 з підписами);
- надрукований двомовний (укр./англ.) фотокаталог робіт, представлених на виставці;
- творчу свободу в організації виставки (партнер може самостійно обирати найкраще місце для проведення виставки, додатково залучати партнерів для її підтримки, організовувати паралельні благодійні заходи під час проведення виставки тощо).

Чого ми очікуємо від партнерів

- професійного підходу до організації фотовиставки (всі організаційні та технічні питання, пов’язані з фотовиставкою в регіоні, партнер готовий вирішувати самостійно);
- пошук місця, відомого широкому загалу, для проведення експозиції фотовиставки як мінімум протягом 1 тижня (це можуть бути музеї, торгові центри, відомі галереї, кінотеатри, прес-клуби, вищі навчальні заклади, міські ради тощо);
- організація урочистого відкриття фотовиставки із залученням представників ЗМІ (представники УФБ готові взяти участь у відкритті);
- анонсування фотовиставки для мешканців міста;
- ознайомлення УФБ з результатами фотовиставки та відповідне звітування (фотозвіт, копії публікацій у ЗМІ, описовий звіт тощо).

Чому варто взятися за організацію експозиції фотовиставки «Благодійність в об’єктиві»

- додаткова можливість привернути увагу до благодійності мешканців вашого міста; 
- додаткова можливість зміцнити імідж своєї організації як лідера у сфері розвитку благодійності в Україні;
- сильний інформаційний привід для висвітлення події ЗМІ.

Як ми будемо обирати регіональних партнерів

Регіональні партнери будуть обиратися на конкурсній основі. Перевага надаватиметься тим заявникам, які:
- запропонують найбільш сприятливі умови для організації та проведення виставки з точки зору публічності заходу, доступності для відвідувачів, висвітлення ЗМІ тощо;
- беруть активну участь у розвитку благодійництва на місцевому рівні;
- активно співпрацюють із організаціями громадянського суспільства, місцевим бізнесом, ЗМІ;
- мають наміри підтримувати розвиток благодійництва у майбутньому.
Регіональні партнери будуть визначені до 10 квітня 2017 року.

Як взяти участь у конкурсі

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити відповідну ЗАЯВКУ та надіслати її на електронну адресу: [email protected]. У разі питань, будь-ласка, звертайтеся за телефоном: (044) 425 92 94, контактна особа: Нікітенко Роман, асистент проектів Українського форуму благодійників.

Інформація про фотовиставку

Фотовиставка «Благодійність в об’єктиві» - це кращі 40 фотографій, обраних з понад 500 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на VІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність в об’єктиві». Фотоконкурс з 1 листопада 2016 р. по 15 січня 2017 р. проводив Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Найкращі роботи були відібрані професійним журі, до складу якого увійшли як відомі на весь світ українські фотографи (Едуард Странадко – голова Національної спілки фотохудожників України; Андрій Чекановський – член президії Національної спілки фотохудожників України), так і представники міжнародних  та українських благодійних та бізнес інституцій.

Роботи, які увійшли до фотовиставки можна переглянути за лінком: 
http://ufb.org.ua/photokonkurs/gallery.html

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.