bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Європа без бар’єрів» запрошує до співпраці ГО та ЗМІ з шести областей
22.02.2017

ГО «Європа без бар’єрів» запрошує до участі в конкурсі громадські організації та медіа з Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей. Дедлайн - 12 березня 2017 р.

Для ГО:

До участі в проекті будуть відібрані по дві організації. Переможці конкурсу візьмуть участь в організованому «Європою без бар’єрів» тренінгу у м.Львів (проїзд і проживання забезпечують організатори), а також проведуть за сприяння «Європи без бар’єрів» публічні акції та семінари у своїх регіонах.

Перевага (але не виключна) надаватиметься організаціям, які мають досвід роботи у сфері захисту прав громадян на свободу пересування, протидії торгівлі людьми, дослідження міграції та євроінтеграції України.

Бажаним є досвід проведення інформаційних та/чи адвокаційних кампаній у вказаних регіонах протягом останніх 2 років.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати короткий опис діяльності організації за останні 2 роки (не більше однієї сторінки), резюме та мотиваційний лист одного з представників ГО, які пропонуються для участі у проекті, на адресу office.europewb(a)gmail.com із зазначенням у темі листа «Відповідальна мобільність – ГО» до 12 березня 2017 року.

Для медіа:

До участі в проекті будуть відібрані по одному співробітнику регіональних ЗМІ з кожної області.

Переможці конкурсу візьмуть участь в організованому «Європою без бар’єрів» тренінгу у Львові (проїзд і проживання забезпечують організатори), публічних акціях і семінарах проекту, будуть долучені до розробки інформаційних матеріалів на тему переваг та ризиків подорожування за кордон за умов безвізового режиму з ЄС.

Перевага (але не виключна) надаватиметься співробітникам онлайн- і друкованих медіа, які мають налагоджені контакти з місцевою владою та громадою, досвід висвітлення подібних тем у минулому.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати короткий опис діяльності ЗМІ за останні 2 роки, резюме та мотиваційний лист зацікавленого представника ЗМІ на адресу office.europewb(a)gmail.com із зазначенням у предметі листа «Відповідальна мобільність – ЗМІ» до 12 березня 2017 року.

Результати відбору буде оголошено на веб-сайті ГО «Європа без бар’єрів» не пізніше, ніж 20 березня 2017 року.

Конкурс є частиною проекту «Угода про Асоціацію з ЄС – можливості для відповідальної мобільності громадян України», що реалізується ГО «Європа без бар’єрів» у рамках проекту  «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.