bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Каталог соціальних підприємств в Україні 2016: розкажіть про вашу ідею
20.10.2016

Хочете, щоб про Ваше соціальне підприємство дізналося більше людей? Бажаєте залучити ще більше клієнтів? Тоді заповнюйте анкету, щоб потрапити у «Каталог соціальних підприємств в Україні 2016»!

Громадська організація «Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери «СОЦІУМ-ХХІ» за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) проводить опитування щодо актуального стану соціальних підприємств України.

Високий інтерес та стрімка поява нових соціальних підприємств спонукає дізнаватись про унікальні історії бізнесу, який має соціальну місію. Ми хочемо дізнатись про кожного, хто своїми зусиллями допомагає іншим.

Переходьте за посиланням і заповнюйте анкету для «Каталогу соціальних підприємств в Україні 2016»: https://goo.gl/forms/maNkkfdY8iqrbhQS2.

Заповнені анкети потрібно надсилати до 28 жовтня 2016 року на електронну адресу [email protected]. Контактна особа: Вікторія Кузнєцова, тел. 063 610 75 38.

За результатами даного опитування буде підготовлено електронний Каталог соціальних підприємств України 2016 року і розміщено на порталі www.socialbusiness.in.ua та на сайті www.wnisef.org

Розкажіть всій Україні про Вашу унікальну ідею, соціальну місію та історію створення соціального підприємства! Чудова можливість, щоб про Вас заговорили ще більше! 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.