bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з формування громадської ради Міністерства екології та природніх ресурсів
15.09.2016

Міністерство екології та природних ресурсів України відмовилось від стандартного обрання громадської ради на користь відкритого інтернет-голосування. В зв’язку з чим оголошено прийом документів від громадських організацій.

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Мінприроди, які відбудуться 27 жовтня 2016 р. 

Для цього необхідно делагувати представника від громадської організації та надіслати відповідні паперові  та електронні документи.

Документи, оформлені належним чином, приймаються ініціативною групою до 28 вересня 2016 року за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35;

у робочі дні - з 9.00 до 17.00 години, 

у п’ятницю - з 9.00 до 16.00 години.

Електронні копії документів направляються на адресу e-mail: [email protected]

Телефон для довідок: (044) 206-31-74, Коваль Василина Василівна

Повний перелік документів можна дізнатись за посиланням

Якщо кандидатів до Громадської ради більше ніж визначений кількісний склад Громадської ради, проводиться конкурс з формування складу Громадської ради шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України, за осіб, які особисто присутні на установчих зборах, кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом двадцяти чотирьох годин через офіційний веб-сайт органу.

Контакти

  • Міністерства екології та природніх ресурсів
  • [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.