bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

СОКМО запрошує до публікації в журналі «Спалах»
01.04.2016

Сумський обласний комітет молодіжних організацій (СОКМО)  запрошує молодіжні громадські організації з Сумської, Харківської, Полтавської, Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Чернігівської областей надсилати матеріали про свою діяльність для публікації у новому випуску журналу «Спалах».

До випуску приймаються матеріали про події, що відбулися за участю молодіжних громадських організацій північно-східної України в період з лютого 2016 до початку квітня 2016 року. Матеріали приймаються українською мовою у форматі doc, docx, rtf, а також фотоілюстрації високої роздільної якості. Редакція видання залишає за собою право відхиляти матеріали, що суперечать редакційній політиці.

Матеріали до випуску приймаються до 8 квітня 2016 року (до 21:00) за адресою: [email protected]

Видання молодіжних організацій північно-східної України «Спалах» випускається Сумським обласним комітетом молодіжних організацій (СОКМО) в рамках проекту «Школа громадської активності», за підтримки The National Endowment for Democracy.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.