bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» запрошує долучитись до кампанії «Ми всі рівні»
17.03.2016

ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» запрошує громадських активістів, експертів та громадян долучитись до робочої групи, яка буде розробляти проект Програми адаптації та захисту прав ВПО з інвалідністю в Донецькій області в рамках громадської кампанії «Ми всі рівні».

Мета Програми – це захист прав ВПО з інвалідністю, реформування публічних просторів та впровадження універсального дизайну в Донецькій області, який покращить доступ людей з обмеженими можливостям до вважливих публічних місць, як органи влади, лікарні, банки, тощо.

Робоча група буде працювати в режимі засідань раз на тиждень, щоб приєднатись до групи необхідно заповнити форму за посиланням – http://goo.gl/forms/sNAtHfP28C.

До участі в групі запрошуються представники громадських громадських організацій, які працюють в сфері захисту прав людей з інвалідністю, волонтери, юристи, які допомагають ВПО, активні громадяни та люди з обмеженими можливостями, які мають бажання долучитись до проекту.

Громадська кампанія «Ми всі рівні» виконується ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу».

Контакти

  • Коваленко Сергій Олександрович
  • [email protected]
  • +38 (093) 507 76 95

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.