bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадські організації запрошуються до участі в експертному опитуванні щодо електронної демократії
20.01.2016

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» повідомляє про проведення експертного опитування «Практика використання інструментів електронної демократії громадськими організаціями в Україні», мета якого – проаналізувати рівень обізнаності та готовність НУО до використання інструментів електронної демократії. Загалом буде опитано близько 1000 громадських організацій різного типу з усіх областей України.

Ми будемо вдячні, якщо Ви виявите бажання долучитись до опитування, заповнивши анкету -http://www.surveymonkey.com/r/ZD6FRYX. Інструментами електронної демократії можуть користуватися усі категорії інститутів громадянського суспільства, тому просимо Вас відповісти на ці запитання, навіть якщо Ваша професійна діяльність не має безпосереднього відношення до процесів місцевого і державного управління. Ваша відповідь важлива, оскільки допоможе якісно і конструктивно сформувати рекомендації для відповідних центральних органів державної влади щодо вдосконалення існуючих інструментів електронної взаємодії та створення нових.

Дослідження реалізується коаліцією громадських організацій – ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Громадянською мережею ОПОРА, Асоціацією «Міста електронного врядування», а також Державним агентством з питань е-урядування та Національною академією державного управління при Президентові України за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Контакти

  • ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»
  • http://pard.org.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.