bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

МОМ запрошує до партнерства громадські організації для проекту з розвитку самозайнятості серед ВПО
25.12.2015

Міжнародна Організація з Міграції запрошує громадські організації взяти участь в тендері на партнера-виконавця проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні». Проект фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією.

МOM запрошує подати проектну пропозицію та бюджети до неї на тему: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській областях». Метою проекту є проведення тренінгів із самозайнятості для зазначених осіб, а також посттренінгове супроводження таких осіб у процесі започаткування і здійснення власної самозайнятості.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 12:00, 8 січня 2016 року. Також необхідно обов’язково надіслати електронну версію заявки за адресою: [email protected]

Інформацію про тендер, технічне завдання та інші вимоги можна знайти у додатку.

Деталі за посиланням: http://bit.ly/1Od7GsS

 

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.