bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тиждень благодійних чаювань «Cherry Tea/ЧеріТі»

Останній тиждень осені - найкращий час для теплих посиденьок та дружніх вечірок! То ж ми запрошуємо приємно та радісно провести час в компанії друзів та колег; зігрітися теплим чаєм та допомогти дітям та стареньким, які постраждали від воєнних дій в Україні.

Тиждень благодійних чаювань «Cherry Tea/ЧеріТі» відбудеться 23-30 листопада. Стань одним з організаторів благодійної чайної вечірки. Це просто:

  • зареєструйся https://goo.gl/Ah3EwK 
  • організуй благодійне чаювання вдома чи в офісі;
  • пригощай друзів, сусідів, колег. Запропонуй залишити благодійні пожертви, як вдячність за твою гостинність;
  • зібрані кошти переказуй для підопічних БФ «Кожен Може».
  • фотографуй свої чаювання, додавай хештеги ‪#‎коженможе‬‪#‎черіті‬ та ділись світлинами з усім світом!

Ці круті команди вже з нами! Дякуємо, друзі, за підтримку!

Видавництво Час Майстрів, Adecco Ukraine, Appsministry, Book Box,WeightLess Weight Control System, Благодійна книгарня “ДієСлово”13beans, Українська спілка Нижньої Саксонії, Dragee на Победе,Гилель Киев, Ukrainian Club of Syracuse University, LABA, Женский клуб SuperMama в Ирпене, Центр семейного развития “Щаслива родина”,Біла Вежа, Ретро Круиз.

Всі зібрані кошти будуть використані на купівлю ліків для тяжко хворих дітей та літніх людей, постраждалих унаслідок військового конфлікту на Сході України.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.