bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Порушення прав людини у зв’язку із військовим конфліктом на Сході України необхідно зафіксувати

Юристами громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у місті Хмельницькому, що діє на базі ХОГО «Подільська правова ліга», здійснюється документування порушень прав людини в межах проекту «Права людини понад усе» за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку.  

Суть проекту полягає у тому, щоб зафіксувати будь-які порушення прав на життя, на свободу від тортур, майнових прав тощо. Опитування проводиться за спеціально розробленими анкетами. Респондентами виступають чотири групи осіб:

- внутрішньо переміщені особи;

- особи, які перебували в заручниках (полоні);

- особи, які зазнали поранень;

- рідні та знайомі осіб, які загинули, зникли безвісти.

Варто зазначити, що документування порушень прав людини є надзвичайно важливим кроком для здійснення правосуддя у національних та міжнародних інстанціях в майбутньому.

У громадській приймальні УГСПЛ в м. Хмельницькому документуванням займається юрист Анастасія Площинська. Якщо вам відомі будь-які відомості, що свідчать про істотне порушення прав людини у зв’язку із військовим конфліктом на Сході України, звертайтесь за адресою:

провул. Пушкіна, 1,

м. Хмельницький,

тел.: (0382)72-01-95

Контакти

  • Анастасія Площинська
  • (0382)72-01-95
  • провул. Пушкіна
  •  1
  • м. Хмельницький
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.