16 квітня 2009 року в бібліотеці-філії № 18 за участю Жовтневої райдержадміністрації та адміністрації Корабельного району Миколаївського міськвиконкому відбулося урочисте відкриття Міжрайонного ресурсного центру для громадських, молодіжних, дитячих організацій і об’єднань, які здійснюють свою діяльність на території Корабельного і Жовтневого районів Миколаївської області.
Ініціатором створення ресурсного центру виступила Об’єднана компанія РУСАЛ.
Як відзначила в своєму виступі заступник міського голови Раїса Вдовіченко, що відкриття ресурсного центру та його подальша робота сприятиме розвитку і самоорганізації жителів нашої громади і особливо дітей та молоді.
Це важливі починання міська влада готова підтримувати й надалі.
Мета створення Центру – сприяння формуванню активного громадянського суспільства.
Його завдання:
Андрій Абрамов, заступник голови Жовтневої райдержадміністрації, зробив акцент на тому, що якщо такі потужні організації як МГЗ, РУСАЛ узяли на себе відповідальність за реалізацію даного проекту, то, безумовно, тут буде організована ефективна робота на благо не лише наших громад, але й Миколаїщини в цілому.
У Міжрайонному ресурсному центрі діятимуть наступні напрями:
Вся діяльність ресурсного центру буде збудована на добровільній і безоплатній участі представників громадськості та інших зацікавлених сторін.
Знаходиться Міжрайонний ресурсний центр в бібліотеці-філії № 18 за адресою: пр. Корабелів, 12 (Корабельний район), тел. 25-60-01.
Режим роботи: понеділок – четвер з 12-00 до 19-00 год., субота – неділя з 11-00 до 19-00 год., п’ятниця – вихідний.
Інституційна підтримка: Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні».
Організаційна підтримка: Центр соціальної активності та партнерства Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва, Централізована бібліотечна система Жовтневого району, Управління з питаннь культури і охорони культурної спадщини міськвиконкому, Відділ у справах сім’ї, молоді, культури і спорту Корабельного району, Жовтневий районний ЦСССДМ, відділи молоді і спорту, культури і туризму ЖРДА, Управління у справах сім’ї і молоді облдержадміністрації, громадськість.
Матеріальна підтримка: ОК РУСАЛ, Миколаївський глиноземний завод, НОРМА-ГРУП.
Коментарі
хороша ініціатива! такі ресурсні центри варто було б мати кожній громаді :)