Ігор Бабій - запрошую до співпраці з ГР при КМДА!
Шановні друзі, однодумці!
27 травня 2013 року було підписано угоду про партнерство між Київською міською державною адміністрацією, Громадянським форумом Києва та Громадською радою при виконавчому органі Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).
Як діючий член Громадської ради, заступник голови Комітету з охорони здоров’я вважаю, що ця угода відкриває для нас нові можливості, якими ми не маємо права знехтувати.
В Громадській раді я піклуюсь про розвиток санітарного благополуччя, створення єдиного безпечного медичного інформаційного простору, розвиток профілактичної медицини та формування культури здорового способу життя. Ні для кого не є секретом, що в цій сфері існує багато проблем, які потребують нагального вирішення. Але ефективно вирішувати їх можна тільки спільними зусиллями команди небайдужих однодумців, які готові діяти вже сьогодні, зараз.
Важливим кроком на шляху підвищення ефективності роботи я бачу у створенні експертних рад, яка об’єднувала би професіоналів у своїй справі, людей, яких єднає соціальна відповідальність і щире прагнення змінити ситуацію на краще.
Спеціалізація експертних рад, можлива відповідно до напрямків запланованої роботи:
Лікарі або бізнесмени, журналісти або спортсмени – кожен з нас може зробити свій внесок в наближення світлої мети – створення здорового українського суспільства, здорового фізично й морально.
Тому я закликаю Вас об’єднати свої зусилля, щодо впровадження кращих змін.
З докладним планом роботи Громадської ради при КМДА на 2013 рік ви можете ознайомитись за посиланням.
Прошу врахувати, що даний план є не повним, в ньому відсутні робочі плани комітетів!
З повагою та надією на плідну співпрацю,
Ігор Бабій,
заступник голови Комітету з охорони здоров’я ГР при КМДА
Голова Правління ГО "Асоціація замовників та виробників соціальної реклами"
Коментарі