У 2011 році Польща буде головувати в Європейському Союзі і в зв’язку з цим, «Спілка Сільської Молоді» є зацікавленою у налагодженні співпраці з країнами Східної Європи, особливо з Україною.
Проблематика, якою цікавиться організація є наступною:
Як вже згадувалося раніше, з приводу отримання Польщею нової місії в ЄС у 2011 році, cпівпраця з країнами Східної Європи є для нас досить актуальною. Вона допоможе молоді обмінятися досвідом між країнами та перейняти його, відповісти на низку питань, які цікавлять і є спільними для наших країн. Співпраця є спрямована саме на молодіжні суспільні організації України, що мають подібну політику в середині своєї спілки і зацікавлені у налагодженні міжнародної співпраці та обміні досвідом.
В додатку Ви знайдете анкету, яку, у разі зацікавлення пропозицією, прохання заповнити і вислати електронною поштою на адресу: [email protected] i [email protected].
Останній термін подічі заявок на участь - 8 березня 2009 року.
Коментарі
Де можна ознайомитися з анкетою для її заповнення
анкета у доданих файлах. її можна завантажити з сайту