Дорогі підприємці/ниці м. Добропілля та прилеглих ОТГ, запрошуємо на онлайн тренінг 27.06.2024р.
Даний тренінг розроблений для бізнес-організацій і має на меті показати вплив домашнього насильства а на результати роботи працівниць/працівників, на стан безпеки в організації, на фінансові показники діяльності бізнесу і на роль роботодавців/роботадавиць у цьому процесі.
У 2019 році UNFPA було проведено дослідження щодо використання компаніями в Україні політик, дружніх до сім’ї, та поширеності домашнього насильства серед персоналу компаній, зокрема, про вплив явища на роботу компаній. Це дослідження показало, що від домашнього насильства потерпає четверта частина персоналу (з них 80% - жінки), а у 1/3 випадків домашнє насильство продовжується на робочому місці, чим може ставити під загрозу життя і здоров’я інших членів колективу. Також 51 % із опитаних сказали, що у випадку насильства звернуться про допомогу саме до колег по роботі чи друзів.
Саме тому цей тренінг показує механізми, дає інструкції та поради, як діяти у таких ситуаціях та як безпечно допомогти своїм колегам по роботі і чому важливо не бути байдужими.
Під час зустрічі ми з Вами обговоримо питання:
Місце проведення: Онлайн
Дата: 27.06.2024
Тривалість тренінгу: з 10:00 до 12:00 години
На тренінгу буде презентація Конкурсу грантів на підтримку створення нових робочих місць для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства у м. Добропілля.
Розмір гранту: Загальний бюджет гранту – до 120 000 грн. Очікується, що в рамках конкурсу може бути підтримано до 5 проєктів з міста Добропілля. Очікується, що в рамках гранту мінімум 14 жінок пройдуть профільні навчання на підприємствах з метою опанування нової професії та стажування, деякі жінки будуть працевлаштовані.
Запитання щодо конкурсу приймаються до 26 червня 2024 р. до 17:00 на електрону пошту координаторка проєкту Ірина Полієктова [email protected]
«ВОНА хаб» проект, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги.
Коментарі