bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір школярів, студентів та аспірантів на участь в Онлайн школі EU Study Days 2024
17.06.2024

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів, студентів та аспірантів для участі в Онлайн школі EU Study Days-2024.  

Кінцевий термін подачі заявок: 23:00, 20 липня 2024 року. 

Навчання триватиме з 05 серпня по 08 жовтня 2024 року. 

Хто може стати учасником? 

  • учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи) 
  • студенти останніх курсів бакалаврату та магістратури українських ЗВО денної форми навчання, аспіранти будь-якої форми навчання. Вік - до 25 років.  

Що чекає на слухачів EU Study Days?

  • 10 навчальних модулів про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо. Програма включає відеолекції від українських та європейських експертів, онлайн вебінари та інтерактивні заняття.
  • Реалізація мікропроєктів, направлених на поширення інформації про цінності та політики ЄС, ідеї європейської інтеграції.
  • Сертифікат про проходження програми, що буде містити інформацію про тривалість навчання, кількість годин, перелік модулів, а для студентів - кількість кредитів ЄКТС.
  • Участь в EU Study Days Offline School для 40 найактивніших та найуспішніших учасників.

 

Що будуть вивчати в Онлайн школі EU Study Days?

Навчальна програма онлайн-школи включатимевивчення: історії ЄС, основних інституції та цінностей ЄС; викликів та досягнень європейської інтеграції України.

Провідні європейські та українські експерти, дипломати розповідатимуть про взаємовідносини Україна-ЄС, основні принципи вступу до ЄС, підтримку України Європейським Союзом (військову, гуманітарну, економічну, фінансову тощо), пріоритети допомоги ЄС у відбудові післявоєнної України, ознайомлять з програмами та проєктами ЄС в Україні.

Учасники також опанують навички, які потрібні, щоб побудувати успішну кар’єру, ознайомляться з освітніми та культурними програмами та багатьма іншими можливостями для молоді у ЄС.

 

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у програмі: 

  1. Заповнити заявку 

для школярів:

https://bit.ly/eustudydays_school_06-2024

для студентів та аспірантів: 

https://bit.ly/eustudydays_students_06_2024 

  1. У разі успішного проходження конкурсу за заявками - пройти онлайн-тестування на платформі EU Study Days: https://www.eustudydays.in.ua/

 

Важливо: до участі в програмі не допускаються особи, які були учасниками EU Study Days попередніх років. 

Контакти: [email protected]

Оголошення на ФБ сторінці Представництва ЄС в Україні

https://www.facebook.com/share/p/G1nmMciqUMuKSPvm/?mibextid=WC7FNe 

Більше інформації на сторінці проєкту: 

https://www.eustudydays.in.ua/2024/06/10/novyj-nabir-na-navchannya-v-onlajn-shkoli-eu-study-days-2024-2/

_____________________________________________

Довідка: EU Study Days in Ukraine - освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Мережа випускників налічує вже понад 2000 осіб. Мета проєкту -  розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

У 2022-2025 роках проєкт виконуватиметься ГО “Молодіжна альтернатива”, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.