bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Офлайн-захід для молоді про старт на фрилансі
13.06.2024

Ідеальний метч — це коли ти живеш в Тернополі та цікавишся фрилансом!

Адже вже 22 червня, в межах проєкту «GIGантські можливості», Center42 та Happy Monday проведуть у файному місті офлайн-захід для молоді про старт на фрилансі. На тебе чекають лекції від експертів/експерток, практичні завдання та нетворкінг.

На заході ти дізнаєшся більше проактуальну ситуацію з фрилансом в Україні. Спікери та спікерки розкажуть як підготуватись до старту роботи, обрати нішу, знайти перші замовлення, яку ціну ставити на послуги, та як оптимізувати свою роботу з допомогою ШІ.

Щоб зареєструватися, заповни форму до 20 червня, 17:00forms.gle/yAXrcd5T2oAWuLtX9 

Участь безкоштовна, проте кількість місць обмежена, тож буде проведено відбір. 

⏰ Початок о 10:30. 

Інформацію про місце проведення події та інші деталі відібрані учасники/учасниці отримають за 1-2 дні до події на пошту. 

Проєкт «GIGантські можливості» реалізується в межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Making Cents International та у співпраці з Center42 та Happy Monday.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.