bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Продовжується набір учасників на «Детектор життя»
10.06.2024

 
ПРОДОВЖУЄМО НАБІР УЧАСНИКІВ НА “ДЕТЕКТОР ЖИТТЯ”
 
7-денний онлайн марафон формування бачення свого майбутнього
 
Старт марафону: 1.07.2024
 
Заявки приймаються до: 20.06.2024
 
Для кого: лідери НДО, хелпери, волонтери, працівники третього сектору
 
Реєструйтеся на безплатний марафон прямо зараз: https://forms.gle/sv7A6v4yoLYZyZpN7
 
Через воєнні події виникає відчуття розгубленості та нестабільності.Аналіз подій, думок і відчуттів за допомогою розроблених методів та інструментів в “ДЕТЕКТОРІ ЖИТТЯ” допомагає знайти спокій і прийти до важливих висновків.
 
Курс «ДЕТЕКТОР ЖИТТЯ», який веде тренер нашого центру Юрій Трохименко, має послідовну структуру з тематичних блоків, містить запитання, що не потребують багато часу для відповіді, та зручну механіку виконання.
 
Крокуючи день за днем, ви заглибитеся у власні бажання та цілі, відокремлюючи їх від зовнішніх впливів, і проведете ревізію власних планів на майбутнє.
 
 
Невелика, але вмотивована спільнота людей, разом подолає шлях в 7 днів. Участь у марафоні триватиме від 40 хвилин до 2 годин щодня. Щовечора ви отримуватимете невеликий теоретичний матеріал і домашнє завдання, на виконання якого матимете 24 години. Лише після успішного завершення попереднього блоку ви зможете перейти до наступного етапу.
 
Щоб не пропустити ці можливості підписуйтеся на наш телеграм канал https://t.me/ahalar_center
 
Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.