bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Звітність ОГС перед донорами та державою: як залишатися прозорими» - онлайн тренінг
13.05.2024

 
Запрошуємо всіх представників організацій громадянського суспільства на 4й захід, який ГО “Асоціація Відкритих Даних” проводить в межах напрямку “Комплаєнс для громадських організацій” за підтримки ІСАР Єднання.
 
Ганна Горпинич - менеджерка грантових проєктів у ГО “Асоціація Відкритих Даних”, консультантка з питань грантового менеджменту
Наталія Подолинна - фінансова менеджерка ГО “Асоціація Відкритих Даних” з досвідом роботи у бухгалтерському обліку 20+ років, понад 10 успішно відзвітованих проєктів, понад 2 роки роботи з грантовими проєктами.
 
Під час тренінгу ми будемо спробуємо розкрити такі питання:
 
????Основні правила організації звітування в громадській організації;
????Як і кому повинна звітувати громадська організація;
????Як підготувати якісний описовий звіт для донора;
????На що звернути увагу, щоб звітування не стало стресом?
????Фінансові звіти за грантовими проєктами: важливі аспекти підготовки.
????Фінансова звітність ОГС перед державою: коли, кому і як?
????Як інформувати суспільство про свою діяльність та забезпечувати прозорість.
 
Під час заходу також передбачена частина для запитань від учасників, під час якої можна буде поставити запитання спікерам та поділитися власним досвідом ведення звітності для ОГС
 
Онлайн-тренінг відбудеться 17 травня 2024 року, о 12:00 за київським часом на платформі ZOOM (лінк отримають усі зареєстровані учасники).
 
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/Kd4BBGfE42yghwM3A . Форма буде доступна до 16 травня 2024 року, 23:59 за київським часом.
 
 
 
Цей тренінг проводиться ГО “Асоціація Відкритих Даних” за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст тренінгу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.