Місія проекту: «За допомогою мистецтва моделінгу, наблизити українське суспільство до нового толерантного Інклюзивного європейського безбар’єрного простору з рівними можливостями для всіх»
Учасників школи чекають цікаві зустрічі з діячами культури і модельного мистецтва, нові знайомства, насичена навчальна база, культурні програми, справжні дизайнерські покази, фотопроекти, зйомки, інші яскраві проекти інклюзивної модельної школи
Запрошуємо:
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t30/1/16/1f514.png)
дівчат без інвалідності
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3e/1/16/1f50a.png)
дівчат з інвалідністю
![♿️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/267f.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
мам діток з інвалідністю
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1/16/1faf5.png)
18-30 років (якщо тобі 15+ і ти дуже вмотивована - реєструйся)
ТИ отримаєш знання які змінять твою реальність, відкриєш світ для себе, матимеш можливість участі в проектах, показах, концертних програмах та багато інших моментів.
Модельне мистецтво має вплив на особистість того, хто навчається, в тому числі: на людину з інвалідністю. Сприяє набуттю досвіду входження в інтеграційні відносини через модельну діяльність, здійснювану в соціокультурному середовищі.
Кожен учасник інклюзивної модельної школи отримає реальну можливість показати свої творчі здібності та неоціненний досвід самореалізації при навчанні та підготовці творчого номера-дефіле, при фотопозуванні, які, безумовно, позитивним чином позначиться на внутрішньому світі учасника, буде сприяти формуванню повноцінного способу життя.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td0/1/16/1f9fe.png)
Навчання -БЕЗКОШТОВНО
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
Тривалість курсу- 3міс
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/23f0.png)
Графік -після набору
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f3e9.png)
м.Бровари, бул.Незалежності 6в, студія «РозвитОк»
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)
: +38 0680972640, 0937860670
Якщо ТИ маєш бажання розвивати себе, підтримувати розвиток соціальної інклюзії та включення людей з інвалідністю в активне життя України та готова розвиватись і виконувати наставницькі настанови, тоді заповнюй анкету
Коментарі