bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як відновлювати свій емоційний стан
03.05.2024

Психоемоційне здоров’я людини впливає на якість її життя. Люди, які постійно допомагають іншим, часто забувають дбати про себе. І як, наслідок, страждають від виснаження, вигорання,  мають тривожні стани.  Щоб не доводити себе до цього, варто знати які є методи й практики для самоаналізу та відновлення.

Про це поговоримо під час онлайн-розмови із аналітично-орієнтованою психологинею Мар’яною Кузнєцовою, яка має 7 років досвіду роботи, 2 із яких у психлікарні.
 
Онлайн-розмова відбудеться  07 травня о 15:00. Щоб прослухати її зареєструйтеся, будь ласка, в анкеті. Тут також можна лишити питання до спікерки: https://forms.gle/iVnJrSq9XRPxDwi48
 
Тривалість заходу - 1 година.
 

Онлайн-розмова проходить у рамках Програми підтримки волонтерських центрів Кіровоградщини, що втілюється в межах проєкту «Волонтерський крафт», який реалізує КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансуванню National Endowment for Democracy

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.