bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс набору на участь у тренінг-курсі з психологічної підтримки та ментального відновлення людей
29.04.2024

Відкриваємо другий в поточному році набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок військових дій.

Метою тренінг-курсу є надання учасникам знань та практичних навичок з психологічної підтримки, відновлення ментального здоров’я та запобігання загрозливих наслідків, спричинених війною, з подальшим повернення постраждалих осіб до мирного цивільного життя.

Тренінг-курс складається з трьох чотириденних тренінгів, логічно поєднаних між собою:

  1. Освітній компонент першого тренінгу присвячений тематиці Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в надзвичайних ситуаціях за стандартами МПК-IASC. Він включає в себе стратегії, практики та методики, спрямовані на реабілітацію постраждалих громад та індивідів. 
  2. Другий тренінг охоплює техніки Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції, спрямованих на допомогу особам у кризових ситуаціях. 
  3. Третій тренінг присвячено навичкам психологічного відновлення – це модульний підхід до допомоги дітям, підліткам, дорослим і сім’ям протягом тижнів і місяців після травмуючої події, який застосовується вже після того, як була надана перша психологічна допомога, або якщо потрібно більш серйозне втручання.

Графік проведення тренінгів:

  • перший – з з 16 по 19 травня 2024 року, 

  • другий – з 30 травня по 02 червня 2024 року,

  • третій – з 15 по 18 червня 2024 року.

Усі заходи відбудуться у місті Київ. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх тренінг-частинах курсу. Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків на суму не більше 1500 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 години 02 травня 2024 р. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 23:00 години 03 травня на електронну адресу відібраних кандидатів. За додатковими питаннями та коментарями звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту пані Діани за електронною адресою [email protected] 

Тренінг-курс проводиться в рамках проєкту “Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед” за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.