bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Перші кроки до створення успішного бізнесу з Програмою Erasmus For Young Entrepreneurs
28.04.2024

Торгово-промислова палата України запрошує представників українського малого та середнього бізнесу, інноваційних компаній, стартапів взяти участь у практичному семінарі в рамках проекту ERASMUS для молодих підприємців - Перші кроки до побудови успішного бізнесу. Правила реєстрації, розробка та аналіз бізнес-плану.

Дата: 1 травня 2024 року

Час: 15:00  

Формат: online

Основні цілі заходу:

  • Презентація основних правил проекту для молодих підприємців;
  • Шаблон презентації для створення бізнес-плану: опис бізнес-ідеї, цілі та концепція бізнесу, конкурентний аналіз, фінансовий аналіз бізнесу
  • Пошук партнерів

Практична частина заходу: під час заходу компанії отримають практичну підтримку щодо реєстрації на платформі проекту EYE.  Учасники будуть розділені на дві окремі групи / з окремими кімнатами на платформі Zoom, де вони зможуть подати свої бізнес-ідеї до проекту EYE за підтримки співробітників проекту EYE.

Кого ми шукаємо: ми шукаємо українські малі та середні підприємства, інноваційні компанії та стартапи (не більше 3 років діяльності) та/або тих, хто планує розпочати бізнес і хоче зробити його якісно.

Що нам потрібно: у нас буде практична частина нашого воркшопу, під час реєстрації нам знадобиться ваш бізнес-план (або презентація вашої бізнес-ідеї), резюме у форматі Euro pass. 

Реєстрація можлива за посиланням.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.