bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запуск безкоштовного курсу для неприбуткових організацій про взаємодію зі ЗМІ
24.04.2024

25 квітня агенція диджитал-маркетингу Inweb (входить у Netpeak Group) відкриває доступ до нового безкоштовного курсу для неприбуткових організацій України «NGO та медіа: ефективна взаємодія». 

Мета курсу — допомогти громадським організаціям та благодійним фондам навчитися просувати свою діяльність за допомогою медіа. 

Безкоштовний курс дозволить представникам неприбуткового сектору опанувати такі навички:

  • Вибір релевантних медіапартнерів.

  • Побудова довготривалих відносин з медіа.

  • Пошук інфоприводів та пітчинг редакцій.

  • Розробка комунікаційної стратегії.

  • Використання штучного інтелекту для взаємодії з медіа.

Курс розрахований як на досвідчених піарників неприбуткових організацій, так і на початківців. Його особливість — практична спрямованість. Учасники зможуть створити готову комунікаційну стратегію для своєї організації.

Курс розміщено на платформі Academy Ocean. Матеріали курсу будуть доступні у зручному форматі та в будь-який час.

Для початку навчання потрібно авторизуватись за посиланням

«Після проведення вебінару на тему взаємодії неприбуткових організацій з медіа, ми отримали багато прохань розповісти більше про цю тему, і вирішили створити цей курс. Багато представників громадського сектору не мають достатньо знань та досвіду для налагодження ефективних комунікацій зі ЗМІ», – зазначає Head of Nonprofit Marketing Inweb Микола Данченко.

Це вже третій курс, який розробили спеціалісти Inweb спеціально для неприбуткових організацій. Перші два були присвячені програмі Google Ad Grants та SMM. На момент цієї публікації на них зареєструвалися вже 480 осіб.

______________________________

Inweb — агенція digital-маркетингу, частина групи IT-компаній Netpeak Group, преміум партнер Google, топ-1 агенція digital-маркетингу України за версією IT-рейтингу України. Експерти у пошуковому просуванні сайту, контекстній рекламі, веб-аналітиці, просуванні мобільних додатків (ASO, ASA), SMM, таргетингу в соцмережах, контент-маркетингу.

Academy Ocean — хмарна LMS (навчальна платформа), за допомогою якої бізнеси автоматизують навчання та адаптацію працівників, партнерів, клієнтів, або створюють власні курси.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.