bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Студенти-журналісти запрошуються на дводенний офлайн-тренінг «STOPманіпулятор» у Вінниці
18.04.2024

Привіт, маніпуляторе! Можемо з тобою на «ти»? Маємо тобі зізнатися, що до усіх твоїх вибриків, ледь встигаємо підбирати інструменти протидії та захисту. Іноді бракує слів, щоб описати твої витівки в інформаційному полі. Ти уявляєш, стільки людей уражаються пропагандою, а скільки обманюються через твої брехливі повідомлення?

Але. Чекай. Академія української преси разом з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу мають для тебе невтішні новини. У трьох містах України вони проводять офлайн тренінги, де спробують сказати «STOP» твоїм маніпулятивним впливам!

25-26 квітня щиро запрошуємо долучитися до дводенного заходу «STOPманіпулятор» всіх, хто має бажання навести різкість та ясно бачити обмани, хитрощі, маніпуляції, які відбуваються навколо нас.

Відбудеться тренінг у Вінниці.

Тренінг направлений на те, щоб навчитися давати відсіч зовнішнім хитрунам, які ховаються за цифровим девайсами та мають сміливість вводити в оману. На заході експерти будуть розказувати не тільки про тенденції мережевого простору, а й про те, що властивість обманюватися — це робота внутрішніх процесів, над якими слід працювати.

Анкета для реєстрації: https://forms.gle/jNsmwUTRXuVfRT978

Участь є безкоштовною. Організаторами передбачене харчування в межах тренінгу. Проїзд та проживання компенсації не підлягають.

Експерти:

Валерій Іванов, професор, президент Академії української преси;
Юлія Кулик, координаторка проєктів Академії української преси;
Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО.

 

Gefördert durсh die Bundesrepublik Deutschland

За підтримки Федеративної Республіки Німеччина

Контакти

  • Академія української преси

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.