bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Правові механізми отримання компенсацій за зруйноване майно
17.04.2024

Благодійна організація “Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги” запрошує юристів, адвокатів, правозахисників до участі у тренінгу “Правові механізми отримання компенсацій за зруйноване майно”. 

 

Про що тренінг: 

Застосування алгоритмів захисту прав постраждалих, зокрема:

  • Порядок дій та умови та надання компенсації за пошкоджене та знищене майно.

  • Судовий захист в питаннях отримання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти.

  • Докази та доказування, встановлення фактів, що мають юридичне значення: втрата документів, необхідних для отримання компенсації)  тощо.

 

Де та коли:

Захід відбудеться  17-18 травня 2024 року у Львові.

Остаточна логістика заходу та його місце проведення будуть надіслані запрошеним учасникам окремим листом.

 

Хто може бути учасником:

Юристи та адвокати, які працюють в сфері захисту прав постраждалого населення, правозахисники, які ведуть активну просвітню та адвокаційну діяльність.

Тренерка - Лариса Гретченко, адвокатка, медіаторка, експертка з правових питань освітніх та правозахисних платформ, лекторка Вищої школи адвокатури НААУ, сертифікована тьюторка курсів програми Ради Європи HELP

 

Умови:

Участь у тренінгу безкоштовна. Витрати на проїзд, проживання та харчування учасників заходу, а також інші витрати, пов’язані з методичним забезпеченням тренінгу, покриваються організаторами. Витрати на проїзд покриваються організаторами в межах вартості квитків для проїзду автобусом, або потягом (купе або другий клас Інтерсіті).

 

Кількість учасників тренінгу - обмежена.

Бажаючих взяти участь просимо зареєструватися за наступним посиланням:  https://forms.gle/gmG3n3ZWZJ6q9coc7

 

Реєстрація триває до 30 квітня 2024 року.

Про результати відбору учасникам буде повідомлено 2 травня 2024 року.

 

У разі виникнення питань, звертайтесь до контактної особи: Валерія Жолкевська, тел: +380688236590, Email: [email protected] 

 

Проєкт «Alumni’s response to the aftermaths of constant shellings» здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди, викладені в публікації, не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.