bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності
17.04.2024

За словами організаторів, курс розрахований на дорослих віком від 20 років, які прагнуть навчитися не лише економити, а й примножувати свій дохід.

«Ми розпочнемо з базових принципів фінансової грамотності і поступово перейдемо до планування сімейного бюджету та інвестицій. Також менторки курсу розкажуть про найпопулярніші фінансові інструменти та дадуть практичні поради щодо оптимізації щомісячного бюджету», — зазначають у Гончаренко центрі.

Крім того, двотижневий онлайн-курс передбачає окремі лекції про механізми досягнення фінансової незалежності, структурування активів, а також фінансову безпеку та пасивний дохід.

Менторки курсу — фінансова консультантка й директорка страхового посередника Ірина Макарова та фінансова тренерка й консультантка Поліна Трофименко. Перші зустрічі з учасниками онлайн-курсу стартують на початку травня.

«Цей курс допоможе забути про кредитні ліміти та життя «від зарплати до зарплати». Наша мета — навчити якомога більше українців та українок грамотно керувати власними коштами, відкладати, інвестувати та заробляти. І все це — безкоштовно для всіх охочих», — додають в Гончаренко центрі.

Лекції та практичні заняття з менторками проходитимуть на платформі Google-Meet двічі на тиждень. Аби зареєструватися на онлайн-курс, достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. Організатори не обмежують кількість учасників: усіх охочих розділяють на групи, кожна з яких матиме індивідуальний графік.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. 

Контакти

  • +38(050)6961011
  •  +38(067)4291525

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.