bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

StartUp4Good: набір заявок для проєктів з соціальною метою на навчальну програму
16.04.2024Ukrainian Social Venture Fund у співпраці з SILab Ukraine та WNISEF приймають заявки на інкубаційну програму. До участі запрошуються стартапи, зацікавлені групи та організації, які мають ідею запуску бізнесу, спрямованого на вирішення соціальних чи екологічних викликів.

 

StartUp4Good - це тримісячне навчання з експерт(к)ами, яке передбачає:
- Відео-курс з практичними завданнями
- 10 онлайн-сесій тривалістю 3 години
- Щотижневі індивідуальні менторські консультації
- Домашні завдання, спрямовані на підготовку бізнес-планів
- Пітчинг на Демо Дні своєї бізнес-ідеї перед журі та інвесторами

Дедлайн подачі заявок: 28 квітня о 23:00

Серед поданих анкет буде обрано до 22 команд на участь у онлайн-інкубаторі.  Заявки оцінюватимуться за такими критеріями: чітка ідея або план створення соціального підприємства, наявність команди від двох осіб, вагомість соціального впливу, реалістичність реалізації бізнес-плану та можливість відвідувати усі онлайн заняття.

За результатами участі в інкубаційній програмі та пітчингу, 5 проєктів отримають соціальні інвестиції в розмірі до 12 000 євро кожен для розвитку.

Реєструйтеся, щоб взяти участь у вебінарі 17 квітня та дізнатися деталі про програму: https://shorturl.at/osxX5

Ви зможете поставити питання щодо аплікаційної форми, етапів програми, навчальних модулів та соціальних інвестицій на StartUp4Good. Не відкладайте мрії на потім, дійте вже сьогодні!

Подавайте заявку та будьте серед підприємців, які створюють позитивні зміни в Україні! 

__
Програма імплементується USVF за фінансової підтримки WNISEF і партнерства з SILab Ukraine. Кошти для підтримки 5 компаніям-переможцям буде надано в рамках проєкту #Collaborate4Impact, що фінансується ЄС і реалізуєтьсяImpact Europe.

Контакти

  • https://www.usv.fund/post/startup4good-opencall

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.