bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінари про цифрову безпеку для волонтерів та представників ОГС
16.04.2024

Аби навчитись берегти свої дані в мережі, Українська Волонтерська Служба запрошує волонтерів та представників організацій громадського суспільства на вебінари з цифрової безпеки, які проводять спільно з Центром демократії та верховенства права

 

Коли? 25 та 26 квітня о 16:00, в онлайн-форматі на платформі Zoom.

- На першому вебінарі Аліна Елєвтєрова, тренерка та експертка Інтерньюз Україна, детально розкаже про базові аспекти цифрової безпеки.

- На другому вебінарі Ігор Розкладай, заступник директорки ЦЕДЕМ, головний експерт з медійного права та модерації контенту в соціальних мережах, розповість більше  про безпеку використання  соціальних мереж для волонтерів та представників ОГС.

 

Як долучитися? Заповнюйте реєстраційну форму за посиланням

 https://forms.gle/Sja9Ei7WjXvFLHTW8  

 

Заходи організовано ЦЕДЕМ спільно з УВС  в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.