bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як українські компанії можуть виграти від тендерів ООН: UP Forum Ukraine
16.04.2024Глобальний договір ООН в Україні у співпраці з Управлінням ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні організовує тренінг «Як українські компанії можуть виграти від тендерів ООН: UP Forum Ukraine» з питань співпраці з ЮНОПС для українських постачальників.


Сьогодні, в умовах складної економічної ситуації, участь у тендерах ООН стає реальною можливістю для українського бізнесу не лише зберегти стабільність, але й активно розвиватися, розширюючи ринки збуту та зміцнюючи свої позиції на міжнародній арені:

- діяльність ООН із закупівель базується на чесності та прозорості і гарантує найкраще співвідношення ціни та якості;

- ООН працює у більш ніж 190 країнах світу, що відкриває для українських компаній доступ до широкого кола потенційних клієнтів;

- успішна співпраця з ООН демонструє надійність та професіоналізм компанії, що значно підвищує авторитет на міжнародному ринку.

Під час тренінгу учасники дізнаються:

  • які можливості дають тендери ООН українським компаніям;

  • як працює Глобальний ринок ООН, єдиний обʼєднаний е-майданчик для публікації тендерів від 39 установ системи ООН;

  • як подавати якісні пропозиції від вашої компанії;

  • з чого почати підготовку до участі в тендерах.

Запрошуємо бізнеси, які хочуть підготуватись до участі в тендерах ООН та подавати якісні пропозиції від своєї компанії, на тренінг «Як українські компанії можуть виграти від тендерів ООН: UP Forum Ukraine»: https://bit.ly/3Q0TZCX 


30 квітня, 10:00 - 16:00

Формат: офлайн у Києві (точне місце проведення тренінгу ми повідомимо зареєстрованим учасникам)

Докладно: https://bit.ly/49JoaWd

 

Якщо у вас є питання, будь ласка, звертайтеся за адресою: [email protected]


 UP Forums – це інтерактивні заходи з розвитку потенціалу та взаємодії постачальників, спрямовані на створення усвідомленості та збільшення участі мікро-, малих та середніх підприємств у тендерах ООН та у державних закупівлях. Серія заходів створена за сприяння команди підтримки сталих ланцюгів постачання зі штаб-квартири в Копенгагені. 

 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.