bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молоді соціальні підприємці запрошуються до участі в Міжнародній акселераційній програмі!
16.04.2024

Ви молодий соціальний підприємець_ця або компанія з України і працюєте більше 1 року?

Вам від 18 до 35 років і Ви хочете зробити свою компанію більш прибутковою, знайти нових клієнтів, спробувати нові методи та інструменти розвитку бізнесу, провести діагностику, виявити слабкі місця і точки зростання, і отримати підтримку професійних наставників, навчитись вимірювати та планувати соціальний ефект, а можливо впровадити новітні «зелені технології» на Вашому виробництві?
Тоді запрошуємо Вас до участі у нашому проекті – «GreenHouse for Social Innovators», який фінансується Європейським Союзом.
 
В рамках проєкту пропонуємо Вам взяти участь у тижневому Bootcamp (буткемп) у Варшаві (Польща), який відбудеться у жовтні 2024 року, де ви презентуватимете свої соціальні підприємства/проєкти і за допомогою наставників діагностуєте їхні бізнес-моделі для визначення перспективних напрямків розвитку. Після Bootcamp, за результатами діагностики впродовж півроку з вами працюватимуть ментори – професіонали у сферах маркетингу, онлайн-продажів, розробки бізнес-стратегії, підвищення середнього чеку вашої компанії, пошуку нових клієнтів, продуктів/послуг і інших сфер діяльності.
 
В кінці шестимісячного консультаційного періоду, де робоче спілкування між Вами та менторами відбуватиметься онлайн, Ви зможете презентувати свої стратегії та план розвитку представникам середнього та великого бізнесу, під час спеціально організованої для вас зустрічі у Вільнюсі (Литва). Зустріч відбудеться весною 2025 року. 
 
Найуспішніші учасники зможуть взяти участь у навчальних візитах, присвячених соціальному підприємництву, у Нідерландах та Німеччині.
 
До участі запрошуються до 2х представників від підприємства.
Витрати по проєкту покриваються організаторами.
 
Локальний Координатор програми «GreenHouse for Social Innovators» в Україні – ГО “Україна без сміття”.
 
Посилання на оголошення і гугл форму для реєстрації

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.