bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вчителі фізичного виховання запрошуються до участі в проєкті «Грай за рівність»
12.04.2024


3 квітня 2024 року запустили реєстрацію на освітній проєкт “Грай за рівність”, який збере 150 вчителів та їх учнів з різних куточків України. Це перша в Україні комплексна освітня програма, де вчитель у взаємодії з учнями буде покращувати свої знання, щоб боротись з гендерною нерівністю у спорті. 

Пілотна версія проєкту у 2022 році залучила до проєкту 60 вчителів та 10 000 учнів з різних куточків України. Це свідчить про те, що українські вчителі мають велику потребу у знаннях в галузі гендерної рівності. Цьогоріч проєкт відбуватиметься у два етапи.
Перший етап (травень 2024) — тренінги на тему гендерної рівності та реалізація локальних спортивних змагань, де однаково будуть залучені хлопці та дівчата. В кінці цього етапу, всі 150 вчителів отримають сучасний спортивний інвентар для своєї школи.
Другий етап (червень 2024) — інноваційна навчальна програма, де вчителі разом з учнями працюватимуть разом на тренувальній базі одного з топ-клубів Української премʼєр ліги. (З міркувань безпеки не можемо повідомити точну локацію).

Дослідження свідчать, що в Україні лише 25% жінок займаються спортом, у той час як загальна активність населення не перевищує 14.2%. Коренем цієї проблеми, на думку команди, Klitschko Foundation є стереотипи щодо участі дівчат у спорті, які починають закладатись у свідомість дітей ще в шкільні роки. Вчителі та батьки зазвичай заохочують відвідувати спортивну секцію саме хлопців, а дівчатам пропонують, наприклад, малювання чи музику. 

Щоб активніше залучати жінок до активного способу життя, важливо донести до молодих дівчат цінність спорту та зруйнувати стереотипи щодо жінок у спорті серед їхніх однолітків — хлопців. Боротьба за гендерну рівність у спорті — це не просто питання доступу до спортзалу чи футбольного поля, це боротьба за рівні можливості у всіх аспектах життя, за право кожної особи вибирати свій шлях без стереотипних обмежень.” — наголошує директорка Klitschko Foundation Ангеліна Осадча

Проєкт “Грай за рівність” – це чудова можливість, де вчителі фізичного виховання зможуть познайомитись з однодумцями, отримають нові навички та зроблять свій внесок до становлення рівності у спорті та суспільстві.

Як взяти участь?

Вчителі фізичного виховання з усіх куточків України запрошуються до реєстрації за посиланням: https://forms.gle/NGPpdf91zgynF5cSA 

Дедлайн для подачі заявок — 20 квітня.

***

Klitschko Foundation — благодійна організація, яка інвестує в майбутнє України через всебічний розвиток молодих людей. Через освітні, спортивні та ментальні проєкти розвиває молодих українців та українок. За 21 рік діяльності втілили понад 160 проєктів, залучивши 2.5 мільйони учасників.


UEFA Foundation for Children — благодійна організація, яка заснована у 2015 році з ініціативи Європейського футбольного союзу (UEFA), з метою захисту прав дітей та молоді по всьому світу через футбол та спорт. Фонд зосереджений на підтримці проектів, що сприяють соціальній інтеграції, розвитку та благополуччю дітей в уразливих ситуаціях.

Контакти

  • У разі виникнення питань звертайтесь за електронною поштою [email protected] або пишіть у наші соцмережі в Instagram (@klitschkofoundation) та Facebook (www.facebook.com/KlitschkoFoundation/).

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.