bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безкоштовні юридичні консультації для представників громадського сектору від ІЛУ УКУ
11.04.2024

 
Інститут лідерства та управління УКУ продовжує серію безкоштовних онлайн-консультацій для громадського сектору – цього разу ми відкриваємо реєстрацію на консультації з юридичних питань діяльності громадських організацій.
 
Маєте запитання щодо правових аспектів діяльності вашої організації? Шукаєте консультації з питань благодійних зборів, закупівель, грантової звітності, податкового законодавства чи перевірок? Наша експертка Інга Кординовська готова надати вам професійну підтримку та відповісти на ваші запитання.
 
Дата: 22 квітня об 11:00 та 24 квітня о 12:00
 
Експертка: Інга Кординовська - адвокатка, засновниця та керівна партнерка ЮК ID Partners, засновниця та керівник ГО “Адвокація міста”, zero-corruption юрист з успішним 13 річним досвідом роботи в судах та десятками зламаних корупційних схем, авторка більше 50 наукових та публіцистичних статей в українських та міжнародних виданнях, бізнес-радник із структурування компаній та вирішення конфліктних ситуацій, авторка благодійних та соціальних проєктів, про які пише The Economist, DW, New York Times, CNN, Forbes, Elle, Marie Claire та десятки інших.
 
Реєстрація:
- Перейдіть за посиланням та заповніть коротку форму: https://forms.gle/KQBW5ndRWHb2yzvHA
- У формі оберіть зручний для вас день для консультації: 22 чи 24 квітня
- У формі також коротко опишіть запит, за яким ви хочете проконсультуватися з експерткою
- Очікуйте лист на свій пошті з посиланням на зум, на якому ви зможете проконсультуватися з Інгою
 
Важливо: форму потрібно надіслати не пізніше 18:00 попереднього дня перед консультацією, аби ми встигли її обробити.
 
За підсумками онлайн-консультацій, проаналізувавши найпопулярніші запити — ми проведемо відкритий вебінар 26 квітня о 14:00, на котрий вже зможуть потрапити всі охочі незалежно від їх запитів. Щоб зареєструватись на вебінар потрібно лише вказати у формі, що ви не потребуєте консультації, а цікавитесь саме нашим вебінаром.
Консультації та вебінар проходять в межах проєкту “На хмарі” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.