bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Cерія вебінарів «Енергозбереження в дії: практичні інструменти для місцевих лідерів»
09.04.2024

Втілення енергоефективних заходів у громадах – це шлях до покращення комфорту жителів, економії енергоресурсів та зменшення витрат на платі за енергоносії. У цьому покликаний допомогти енергоменеджментінструмент для ефективного управління енергією у всіх секторах економіки. Завдяки ньому громада може визначити та вирішувати проблеми пов’язані з втратами енергії, неефективним використанням ресурсів. 

Під час вебінарів поговоримо про: 

  • Які вигоди отримають громади від розбудови енергоменеджменту. 

  • Де шукати інвестиції: досвід Житомирської, Дубівської громад. 

Учасники зможуть поставити свої запитання та отримати коротку консультацію від експертів. 

Коли? 16, 23-24 квітня, 10:00. 

Де? Онлайн, посилання надішлемо опісля реєстрації. 

Зареєструватися: https://forms.office.com/e/Lu7rPnQe9X  

Програма заходу:https://cutt.ly/1w8TKaRJ 

Спікери: 

  • Галина Журавська, енергоаудиторка, експертка із муніципального  енергоменеджменту та  зі сталого енергетичного розвитку. 
  • РоманТроцюк, голова Дубівської громади. 
  • Олександр Гончарук, Заступник начальника відділу інфраструктурних проектів, енергоефективності та промоцій департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.  
  • Сергій Кошарук, виконавчий директор Української некомерційної енергетичної агенції.  

До зустрічі! 

Онлайн-вебінари проводяться у межах проєктів “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”  за фінансової підтримкм Європейської Комісії та проєкту «Еконет. Посилення транснаціональної мережі НУО для захисту клімату та довкілля», що фінансується при фінансовій підтримці «Хліб для Світу» та Austausch e.V.  та . Її зміст є виключною відповідальністю ГО Екодія та ГО Екоклуб і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.  

Контакти

  • +380673636226

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.