bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

UA AgroGlobal Accelerator - програма для чинних переробних с/г підприємців
09.04.2024

Розпочинається UA AgroGlobal Accelerator - акселераційна освітньо-менторська програма для чинних переробних сільськогосподарських підприємств. 

Учасники отримають можливість безкоштовно пройти 3-місячну навчальну програму з підсилення бізнесу та отримати 6-місячний менторський супровід від профільних українських експертів у напрямах зростання експорту, маркетингу, продажів, залучення грантів і багато іншого.

Для кого? Учасниками програми можуть бути підприємства, власниками або керівниками яких є жінки, ветерани війни та члени їхніх сімей, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, молодь до 29 років включно або люди старше 60 років.

Подати заявку можна до: 06 травня 2024 року.

Всі деталі, реєстраційна форма та програма на сайті: https://www.center42.tech/ua-agroglobal-accelerator/main

Що на учасників чекає у програмі? 

  • 12 тематичних зустрічей, воркшопів, презентацій протягом 3-х місяців навчання; 
  • розширення знань із питань інноваційних технологій в аграрному виробництві, побудови продажів та партнерств, можливостей для експорту та шляхів просування продукту;
  • до 20 годин індивідуального менторського супроводу та підтримки;
  • можливість отримати 6-місячну підтримку експертів/-ток у питаннях виходу компанії на міжнародні ринки (для 3-х найкращих команд);
  • знайомство з успішними українськими експортними бізнесами, потенційними інвесторами, грантодавцями, обмін досвідом із іншими учасниками/-цями програми та нетворкінг;
  • огляд фінансових можливостей (гранти, програми, банківські позики та кредити) для бізнесів;
  • можливість розробити дорожню карту з виходу на міжнародні ринки.

 

Тривалість освітньої програми: 14 травня – 30 липня 2024.

Тривалість менторської програми для 3 переможців: серпень 2024 – січень 2025.

Реалізація UA AgroGlobal Accelerator стала можливою завдяки Агенції інновацій Center42 та підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується Chemonics International.

Контакти

  • З усіма питання можна звертатись за ел.адресою: [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.