bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Cash for Refugees оголошує набір у літній табір 2024
16.03.2024

Cash for Refugees INC (CFR) є некомерційною організацією 501(c)3 (EIN 88-1228984). Ми будуємо світ, де молоді жінки мають успішне майбутнє в розвинених місцевих громадах. З цією метою CFR виступає за те, щоб керівні посади в соціальному секторі займали зацікавлені, освічені та енергійні молоді жінки, які розуміють перспективи, очікування, досвід і навички молодого покоління.

Наша Менторська програма лідерства для молодих жінок з деокупованих територій надає можливість навчання, яке спеціально розроблене, щоб допомогти учасницям зрозуміти важливість і цінність лідерства. Участь у програмі безоплатна, однак після закінчення програми очікується, що всі учасниці візьмуть участь у волонтерській роботі в тому благодійному секторі, який їм цікавий.

Програма пройде у форматі виїзного табору на Закарпатті у період 19-30 серпня 2024 року.
Програма табору націлена на те, щоб учасники виявили свої ключові лідерські якості, отримали розуміння як ефективно працювати над проектами та з командою, дізналися, як правильно ставити цілі та як їх досягати. Крім насиченої програми навчання, у учасниць буде можливість познайомитися з лекторами, представниками різних індустрій, які розкажуть про свій шлях до успіху та про свої найдієвіше лайф-хакі. Цей табір – це можливість зустріти однодумців.

Участь у програмі – абсолютно безкоштовна.

Для кого проект?
- для жінок 18 – 22 років з деокупованих територій, які не виїжджали з України з 24.02.2024 року
- для осіб, які вже брали участь у соціальних проектах, або планують взяти участь у них

Як взяти участь у проекті?
- до 30 квітня 2024 заповніть реєстраційну форму за посиланням:
https://forms.gle/afXnmb1D29RUZUqY9
- до 30 червня 2024 будуть оголошені результати відбору

Деталі програми у групі у Facebook:

https://www.facebook.com/groups/656992556474218?locale=uk_UA

Довідка

Cash for Refugees INC (CFR) це некомерційна організація 501(c)3 (EIN 88-1228984), яка вже два роки допомагає сім’ям - вимушеним переселенцям одноразовою фінансовою допомогою, приділяючи особливу увагу жінкам з маленькими дітьми, людям похилого віку та людям з інвалідністю. За період роботи з квітня 2022 по січень 2024 ми допомогли більше ніж 22 тисячам людей 47% з яких діти.

Контакти організації:

https://www.cashforrefugees.org/summer-camp
https://www.facebook.com/CashForRefugees?locale=uk_UA
https://www.instagram.com/cashforrefugees/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.