Інкубатор демократичних ініціатив запрошує вас взяти участь у вебінарі «Особливості психологічної підтримки дітям, що пережили насильство в інтернеті»
Коли?
20 березня 2024 року, 16:00-18.00 год.
Де?
Онлайнова зустріч на платформі Zoom.
Кого запрошуємо?
Психологи та психологині, соціальні та молодіжні працівники та працівниці, вчителі та вчительки. Вебінар може стати всім у нагоді усім, хто цікавиться цією темою.
Навіщо?
- Дізнаєтесь:
- Познайомитесь з колегами та колежанками, знайти однодумців.
- Поділитеся власним досвідом та спостереженнями.
Учасники та учасниці вебінару отримають сертифікат про участь.
Хто проводить?
Спікерка: Аліна Касілова-Боднарук, клінічна психологиня, тренерка у сфері захисту прав людини, психотерапевтка дитячо-батьківських стосунків. Тренерка та супервізорка Урядової консультаційної лінії з питань безпеки в Інтернеті. Співавторка книги щодо онлайн-безпеки дітей «Діти та батьки в Інтернеті: путівник для безпечної подорожі» та «Безпечний інтернет» (серія «Завтра в школу»)
Модератор: Назарій Боярський, член Правління ГО «Інкубатор демократичних ініціатив», член тренерського пулу Департаменту у справах молоді Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).
Як взяти участь?
До 19 березня включно заповніть коротку анкету: https://forms.gle/AsXfUgySdxyfH1R37
Участь безоплатна.
Приєднуйтесь до Facebook події: https://fb.me/e/3yv5KdYvV
До зустрічі!
Приєднуйтесь до Facebook сторінки Інкубатора демократичних ініціатив:
https://www.facebook.com/DII.Ukraine/
Підписуйтесь на Telegram-канал Інкубатора демократичних ініціатив:
Підписуйтесь на YouTube-канал Інкубатора демократичних ініціатив:
https://www.youtube.com/@DII.Ukraine
Підписуйтесь на Instagram Інкубатора демократичних ініціатив:
https://www.instagram.com/DII.Ukraine/
Проєкт «Мистецтво безпечного інтернету» реалізується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у партнерстві з Комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» та Вінницькою обласною радою. Активність є складовою проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», що фінансується Європейським Союзом і впроваджується консорціумом організацій громадянського суспільства - Всеукраїнською благодійною організацією «Український фонд «Благополуччя дітей», Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» та Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я».
Коментарі