bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Центр «Ахалар» розпочинає запис на онлайн-сесії з психологічної підтримки
08.03.2024

Запрошуємо вас взяти участь у безкоштовних онлайн-сесіях психологічної підтримки в рамках проекту “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”. Ці сесії призначені для “хелперів” – тих, хто надає психологічну, правову та соціальну допомогу вразливим верствам населення.

У такий важливий період, коли ніхто не знає, коли війна закінчиться та що чекає нас наступної хвилини, українці переживають два складні роки. І люди, які працюють у сфері допомоги, потребують підтримки самі. Вони втомлюються, вигорають, хворіють, та навіть залишають свою роботу. Ці люди, яких ми називаємо хелперами, стають надзвичайно цінними. Тому, заходи, спрямовані на підтримку хелперів, довели, що інвестування у їх стресостійкість та здоров’я має великий сенс.

Вікторія Солоніцина, координаторка проекту, зазначає: ” Ми не можемо не реагувати на жахливі ситуації, але ми можемо навчитись мати справу з нашими емоціями. Ми можемо дати підтримку та інструменти саморегуляції тим, хто цього потребує. Подбати про тих, хто дбає про інших”

Ми запрошуємо “хелперів” – тих, хто надає психологічну, правову та соціальну допомогу вразливим верствам населення. Це ваш шанс відновити ресурси та зберегти баланс.

Чому варто скористатися цією нагодою?

  • Підтримка професіоналів: Наші експерти допоможуть вам зрозуміти себе та знайти шлях до подолання “вигорання” та виснаження.

  • Безпечний простір: Відчуйте атмосферу довіри та прийняття, де кожен ваш голос важливий.

  • Безцінний досвід без витрат: Участь абсолютно безкоштовна, всі витрати покриваються коштом наших партнерів.

Що ви отримаєте?

  • Рекомендації та поради, як покращити ваше життя.

  • Підтримку.

  • Відповіді на ваші виклики та запити.

  • Допомогу у визначенні шляху до подолання особистих чи професійних криз.

  • Рекомендації як відновити ресурс і перемогти вигорання.

 

Не втрачайте часу – зареєструйтеся зараз, оскільки кількість місць обмежена. Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/FayUKYqqnp8ZLtJ27

Всі консультації абсолютно безкоштовні.  

Проект “Стійкість” реалізується Фондом домів прав людини у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM, у партнерстві з Фондом “Східна Європа”, Домом прав людини у Тбілісі, Білоруським домом прав людини імені Бориса Звозскова та Чорноморським фондом регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Контакти

  • Центр АХАЛАР 0462934444 0994554525 [email protected] https://www.facebook.com/CenterAhalar

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.