bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Заходи з комп’ютерної грамотності
16.02.2024

Технології швидко змінюються. Сьогодні важливо бути впевненими  у своїй комп’ютерній грамотності.

Розпочинаємо другий цикл освітніх заходів з комп’ютерної грамотності для мешканців старостинських округів Полтавської міської територіальної громади, який реалізується Полтавським фаховим кооперативним коледжем у партнерстві із ГО «Платформа саморозвитку та неформальної освіти» за підтримки КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради в рамках цільової програми «Розвиток освіти дорослих у Полтавській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки»   

Освітні заходи з основ комп’ютерної грамотності організовано для дорослих мешканців старостатів Полтавської міської територіальної громади.

Разом з досвідченим тренером – навчіться впевнено використовувати інтернет для своїх потреб: від оплати комунальних послуг, відправки листів через e-mail, до навігації у соціальних мережах. Ви отримаєте корисні поради та дієві лайфхаки, які допоможуть вам подолати виклики онлайн-середовища. Ви відчуєте впевненість у цифрових навичках для повсякденного життя.

 

✅  Участь у заходах – безкоштовна, проте реєстрація є обов’язковою.

✅  Форма реєстрації за посиланням https://t1p.de/thcfb

✅  Дедлайн реєстрації: 26 квітня 2024

 

Заходи організовано ГО «Платформа саморозвитку та неформальної освіти»

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.