У межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини ГО «Вдоскональ себе» запрошує підприємців приєднатись до навчання в «Школі підтримки малого та середнього бізнесу». Цього разу географія учасників розширена і долучитися можуть представники бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.
«Ми шукаємо активних підприємців, які готові навчатися та розвиватися, відкритих до нових знань та вражень, готових обмінюватися досвідом та знаннями, вдосконалювати себе. Представляємо комплексну програму для підприємців, аби ви стали впевненішими та успішнішими», – розповідає голова ГО «Вдоскональ себе» Сергій Трохимишин.
«Школа підтримки малого та середнього бізнесу» (ШПМСБ) – це можливості для підприємців:
навчитися працювати зі звітністю для податкової, з бухгалтерськими звітами,
розібратися в ключових бізнес-моделях, маркетингу та підбору персоналу,
дізнатися основні аспекти трудового законодавства,
навчитися працювати з командою.
Пропонуємо: спікерів-практиків, практичні знання та завдання, можливість створити гарні знайомства і обмінятися досвідом.
Старт навчання у ШПМСБ вже у березні.
Анкета відкрита: до 28 лютого 2024 року. Тож поспішайте заповнити заявку за посиланням:
Тривалість навчання 3,5 місяці. Навчальний курс складається з п’яти модулів (перерва між модулями 1-3 тижні, один модуль – це два вихідні дні). Заняття проводитимуться офлайн у Житомирі. Всім іногороднім учасникам буде забезпечено проживання.
Попередній графік навчань:
09-10.03 – І модуль ”Вступ в програму та підприємницьку діяльність”
23-24.03 – ІІ модуль ”Робота з командою”
06-07.04 –ІІІ модуль “Все про продажі”
14.04 – позамодульна офлайн зустріч учасників ШПМСБ
27-28.4 – ІV модуль ”Маркетинг для підприємців”
11.05 –позамодульна офлайн зустріч учасників ШПМСБ
18-19.05 – V модуль ”Фінанси та проектний менеджмент”
01.06 – захист бізнес-планів/випуск.
Хто може стати учасником ШПМСБ:
- діючі підприємниці і підприємці з Житомирської, Вінницької, Хмельницької областей (та/або з довідкою ВПО), які зареєстровані відповідно до законодавства України (ФОП, ТОВ і т.і.);
- компанії, які не ведуть роботу в росії та/чи білорусі;
- від 1 до 249 зареєстрованих співробітників
- працівники органів місцевого самоврядування Житомирської, Вінницької, Хмельницької областей, які працюють з бізнесом.
«Аби потрапити на навчання потрібно заповнити анкету. Опісля з кожним кандидатом ми проведемо співбесіду в телефонному режимі. Прагнемо, щоб навчання було якісним та потрібним», – наголошує Сергій Трохимишин.
«Школа підтримки малого та середнього бізнесу» організована в рамках проєкту«Доступна бізнес освіта», під час якого з березня по червень 2024 відбудуться навчальні тури на успішні підприємства, нетворкінгові сесії з університетами, воркшопи, онлайн-зустрічі та хакатон. Буде цікаво, корисно і потужно! Чекаємо на ваші заявки!
Довідкова інформація:
Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе»і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME
Коментарі